Шахтар залишає Лігу чемпіонів, не зумівши утримати нічию в Римі (відео)

У Римі близько опівночі завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між місцевою «Ромою» і донецьким «Шахтарем». Першу зустріч у Харкові «гірники» виграли 2:1, тому українську команду влаштовувала нічия.

ФАКТ. На жаль, команді з Донецька не вдалося утримати нульову нічию, яка зберігалася до другого тайму. На 58-ій хвилині м’яч у ворота Андрія П’ятова забив Едін Джеко. Через 20 хвилин суддя видалив захисника Івана Ордеця і гості залишилися в меншості.

В кінці матчу «гірники» взяли в облогу ворота суперника, однак це не принесло результату.

Таким чином, матч завершився 1:0 на користь римлян, які позбавили українську команду можливості продовжити брати участь в престижному турнірі.

«Загалом же я побачив, що «Шахтар» домінував на полі. Ми завершили матч удесятьох, якщо не помиляюся, володіли м’ячем більше 60 відсотків часу і до фінального свистка продовжували притискати господарів до їх штрафної», – заявив після матчу головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека.

ДО РЕЧІ, крім переможця цього матчу, путівку в чвертьфінал собі вже забезпечили мадридський «Реал», туринський «Ювентус», «Манчестер Сіті», «Ліверпуль» і «Севілья».

Раніше EtCetera писав про те, що «Шахтар» готується до найдорожчого трансферу в історії