Незгасима інтрига: як жінки в Києві розігрували головний єврокубок (відео)

Вчора на київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся фінал Ліги чемпіонів серед жінок. Перемогу в змаганні святкували футболістки французького «Ліона», які з рахунком 4:1 переграли суперниць з німецького «Вольфсбурга».

ФАКТ. Незважаючи на розгромний рахунок, доля матчу вирішилася лише у додатковий час, оскільки перші 90 хвилин завершилися нульовою нічиєю.

На 93-ій хвилині футболістка «Вольфсбурга» Хардер обіграла захист і дальнім ударом відкрила рахунок у матчі. Однак через кілька хвилин її команда залишилася в меншості через видалення, чим скористалися француженки. Футболістки «Ліона» забили чотири м’ячі і в третій раз поспіль завоювали головний клубний трофей у Європі.

ДО РЕЧІ, стадіон у Києві був майже заповнений. При цьому символіка команд була практично не помітна.

Раніше EtCetera писав про те, що вболівальники і зірки Реалу здають квитки на київський фінал