Ліга Європи: Генк Малиновського здобув перемогу, а Динамо її втратило (відео)

20 вересня стартували матчі групового етапу Ліги Європи.

ПАОК – ЧЕЛСІ. “Пенсіонери” здобули перемогу над греками (0:1).

АКХІСАР – КРАСНОДАР. “Бики” також змогли мінімально здолати своїх суперників – 0:1.

МАРСЕЛЬ – АЙНТРАХТ. “Олімпійці” несподівано поступилися німцям – матч закінчився з рахунком 1:2. Зазначимо, що з 59-ї хвилини гості проводили матч в меншості.

ДИНАМО – АСТАНА. Кияни сенсаційно втратили перемогу на “Олімпійському” – 2:2. Нічию казахам приніс точний удар Муртазаєва на 90+5 хвилині.

Канал: Футбол

ВІДЕОТОН – БАТЕ. Білоруські футболісти здобули перемогу – 0:2. Зазначимо, що в кінцівці матчу з поля був видалений білоруський гравець.

СЕВІЛЬЯ – СТАНДАРТ. Севільці змогли значно обіграти бельгійських футболістів (5:1).

ГЕНК – МАЛЬМЕ. Ще один представник бельгійського футболу здобув перемогу над шведами – 2:0. Зазначимо, що в стартовому складі “Генка” вийшов українець Руслан Малиновський.

ВІЛЬЯРРЕАЛ – РЕЙНДЖЕРС. Іспанці розійшлися з шотландцями світової – 2:2.

РЕНН – ЯБЛУНЕЦЬ. Французи перемогли чехів – 2:1.

ЛАЦІО – АПОЛОН. Італійці не зазнали проблем з греками (2:1).

РАПІД – СПАРТАК. Австрійці несподівано здолали росіян – 2:0.

БЕШИКТАШ – САРПСБОРГ 08. Турки перемогли норвежців (3:1).