Ліга Чемпіонів: визначилися перші переможці групового етапу (відео)

На Камп Ноу визначили кращого чемпіони Іспанії та Голландії, а на Сан-Сіро зійшлися представники Італії та Англії.

БАРСЕЛОНА-ПСВ. Чемпіони Іспанії здобули розгромну перемогу над тріумфаторами Голландії (4: 0).

Так, на 31-й хвилині матчу відзначився голом аргентинець Ліонель Мессі. Потім на 74-й хвилині результативною дією відзначився француз Усман Дембеле (гольовий пас на рахунку бразильця Філіпа Коутіньйо). Практично відразу ж на 77-й хвилині Мессі оформив дубль (результативний пас на рахунку хорвата Івана Ракитича). Завершив розгром все той же Мессі на 87-й хвилині, оформивши таким чином хет-трик (результативний пас на рахунку уругвайця Луїса Суареса).

Таким чином, іспанці очолюють турнірну таблицю групи B, а голландці опустилися на останню сходинку.

ІНТЕР-ТОТТЕНХЕМ. Матч між італійцями та англійцями вийшов по-справжньому драматичним (2: 1).

Так, на 5-й хвилині рахунок відкрили «шпори» – відзначився датчанин Крістіан Еріксен (пас віддав аргентинець Ерік Ламела). Однак господарі змогли відігратися – на 85-й хвилині за «нерадзуррі» забив аргентинець Маріо  Ікарді (гольовий пас віддав ганець Квадво Асамоа), а на 90 + 2 хвилині навіть змогли вирвати перемогу – відзначився уругваєць Матіас Весіно (гольовий пас – голландець Стефан де Врей).

Таким чином, «Інтер» по праву займає другу сходинку групи B, а «Тоттенхем» опустився на 3-е місце.

ВІДЗНАЧИМО. «Інтер» повернувся в найбільший європейський турнір через 5 років – в останній раз «Інтернаціонале» в Лігу Чемпіонів виводив в 2013 році італійський фахівець Клаудіо Раньєрі.

Відео: канал Футбол