Ліга Чемпіонів: трагічна нічия Шахтаря і поразка АЕК Чигринського (фото)

2 жовтня завершилися другі матчі групового етапу найпрестижнішого турніру на європейському континенті.

ЛІОН-ШАХТАР. Український клуб не зумів утримати необхідну перемогу над лідером групи F – 2: 2. Дублем за «гірників» відзначився екс-динамівець Жуніор Мораес, проте Мусса Дембеле і Лео Дюбуа розвіяли переможні амбіції підопічних Фонсекі.

ЦСКА-РЕАЛ. Чинний володар кубка Ліги Чемпіонів сенсаційно поступився «армійцям» з рахунком 1: 0. Результативним ударом на 2-й хвилині матчу відзначився Нікола Влашич.

ВІДЗНАЧИМО, що на 90 + 6 хвилині був вилучений воротар москвичів Ігор Акінфєєв.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД ВАЛЕНСІЯ. Підопічні Жозе Моуріньо не змогли в рідних стінах «Олд Траффорд» дотиснути іспанських опонентів – 0:0.

БАВАРІЯ – АЯКС. Німці не зуміли подолати голландські редути – 1:1. На гол Матса Хуммельса амстердамці відповіли м’ячем Нуссаіра Мазрауі.

РОМА – ВІКТОРІЯ. Фіналісти минулорічного розіграшу Ліги Чемпіонів не зазнали проблем з чеськими футболістами – 5: 0. Хет-триком за римлян відзначився Едін Джеко, ще по голу на рахунку Дженгіза Ундера і Юстина Клюйверта.

БЕНФІКА-АЕК. Португальці зуміли втримати перемогу над греками – 3: 2. На голи Харіса Сеферовича, Алехандро Грімальдо і Альфа Семеду грецькі опоненти змогли відповісти лише дублем Віктора Клонарідіса.

ВІДЗНАЧИМО, що на 45 + 4 хвилині червону картку отримав захисник орлів Рубен Діас. Таким чином, «Бенфіка» проводила другий тайм у меншості.

Також в стартовому складі «АЕК» вийшов український захисник Дмитро Чигринський.