Ліга Чемпіонів: перша перемога Манчестера Зінченко і тріумф Ювентуса (відео)

2 жовтня стартували другі матчі групового етапу найпрестижнішого футбольного турніру на європейському континенті.

ХОФФЕНХАЙМ – МАНЧЕСТЕР СІТІ. Англійці з проблемами здолали німців – 2: 1. При цьому «Хоффенхайму» вдалося забити свій гол на самому початку матчу – на 1-й хвилині відзначився Ісхак Бельфоділь. Проте, городяни досить швидко відігралися – на 7-й хвилині рахунок зрівняв Серхіо Агуеро. А на 87-й хвилині перемогу англійцям приніс Давид Сільва.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко потрапив в заявку на матч, проте просидів всю гру на лавці запасних.

Відео: канал Футбол

ЮВЕНТУС-ЯНГ БОЙЗ. Туринці не зазнали проблем з опонентами зі Швейцарії – 3:0. Хет-триком за “Стару Синьйору» відзначився Пауло Диба. На 78-й хвилині «Янг Бойз» залишилися догравати матч у меншості – другу жовту отримав Мохамед Алі Камара. Варто зауважити, що перший «гірчичник» захисник отримав тільки на 75-й хвилині.

Відзначимо, що взяти участь у грі не зміг зоряний новачок туринців Кріштіану Роналду – він відбуває дискваліфікацію за вилучення в першому матчі з іспанською «Валенсією». Однак участь у наступному матчі проти колишньої команди – «Манчестер Юнайтед» – португалець прийме.