Атлетіко не залишив шансів Марселю в фіналі Ліги Європи (відео)

Вчора в Ліоні відбувся фінал футбольної Ліги Європи, в якому іспанський «Атлетіко» впевнено здолав французький «Марсель».

ФАКТ. Зустріч завершилася перемогою іспанців з рахунком 3: 0. На 21-й і 40-й хвилинах матчу відзначився Антуан Грізман. В кінці матчу, на 89-й хвилині, перевагу іспанців закріпив капітан «матрацників» Габі, вдало пробивши в правий від воротаря кут воріт.

ДУМКИ. Як зазначив головний тренер переможця турніру Дієго Сімеоне, перемога в матчі для нього дуже значима.

«Ми воскресили себе в Лізі Європи і в матчі з «Арсеналом» показали, на що здатні. Упорна праця і наполегливість дозволили нам в підсумку домогтися успіху», – заявив аргентинець.

У свою чергу наставник «Марселя» Руді Гарсія залишився незадоволений нереалізованими моментами.

«Ми могли забити першими, але потім допустили грубу помилку, яка коштувала нам пропущеного м’яча. З такою командою, як «Атлетіко», ви не можете дозволити собі поступатися в рахунку, оскільки відігратися дуже складно», – зазначив головний тренер фіналіста турніру.